Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

2000 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamız dünden bugüne siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde sürekli kendini geliştirerek mobilya ürünleri üretmeye devam etmektedir. Bu işi keyif alarak yapıyoruz. Üretim yapmanın şevkiyle, markamızı bugünlere taşıdık, istihdam yarattık, müşterilerimizin takdirini kazandık.

Sadece yurt içi değil yurt dışı pazarına da imzamızı attık.  Avrupa’da, Arabistan Yarımadası’nda, Asya’da bulunan bir çok ülkenin yanı sıra İngiltere ile de çalışmaktayız.

Bursa ili, ilçeleri ve yakın çevresindeki her noktaya ürünleri bizzat biz teslim ediyoruz. Mobika Mobilya Mağazamıza gelerek almış olduğunuz ürünler de, daha avantajlı fiyatların yanında çeşitli fırsatlardan yararlanmanız da mümkün. Bunun yanında Türkiye’nin her yerine GENÇ ODASI TAKIMLARIMIZI ve ARABALI YATAK TAKIMLARIMIZI bedava kargo avantajı ile göndermekteyiz.

Magaza1

Ürettiğimiz modelleri hem mağazamızda hem online platformlarda hem de kendi web sitemiz olan dekorsanal.com web adresinden sizlere sunmaktayız. Kendi üretimimiz olan modellerin yanı sıra özel siparişlere de uygun fiyat ve zamanında teslimat kaidelerine uyarak cevap veriyor, teslim ediyoruz.

magaza2

"www.dekorsanal.com web sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır."

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.  Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.